MacWyznawca Czyli Subiektywnym Okiem Apple Fan Oldboya

„Ty robisz pstryk, my robimy resztę” - takim mniej więcej hasłem reklamowym jeden z czołowych producentów sprzętu fotograficznego promował swoje aparaty w czasach, gdy zdjęcia wywoływano, przez co fotografowanie było zajęciem dość kosztownym. IBM Cloud for VMware Solutions has added Veeam® Availability Suite to its growing solutions and companies portfolio. Sure, you heard it right!! Users can now backup and replicate their VMware workloads running on VMware Cloud Foundation and vCenter Server environments running in IBM Cloud. VMware Cloud Foundation is the market-main VMware hyper converged answer which automates deployment and lifecycle administration of a totally validated VMware stack (compute, network & storage). IBM Cloud automates the deployment course of which reduces the time from months to hours and drastically simplifies the path to hybrid cloud.
Tu nie będę już szczegółowo opisywał poszczególnych blogów. Starałem się podzielić je na kilka kategorii (zgodnie z podziałem w moim czytniku RSS), ale podział ten jest bardzo subiektywny. Dane osobowe przetwarzane na podstawie udzielonej zgody są przetwarzane do czasu jej cofnięcia, jednak nie dłużej niż 36 m-cy od wykonania umowy. Jak dla mnie również górą są blogi. Discussion board, aby rozwinąć potrzeba jednak ekipy ludzi, a w przypadku zwykłej strony jest ją ciężej wypromować, a bloga siadasz i piszesz. WordPress czy inne platformy resztę, jak np. informowanie wyszukiwarek nowych treściach robią za Ciebie.
Powiem więcej. Uważam, że zarówno vlogi, jak i blogi audio, będą zdobywać coraz większą popularność, mimo pewnych technicznych trudności związanych z ich prowadzeniem. Wśród internautów, zwłaszcza młodych, materiały multimedialne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem - dostarczają wiedzę w przystępnej, często skondensowanej formie; wpływ na ten stan rzeczy może mieć także przyzwyczajenie do telewizji.
A gdzie artyzm? Jako przedsiębiorca badam popyt, planuję działania, sprawdzam konkurencyjność mojej oferty. Nie wystawiam swoich zdjęć w galerii sztuki, dlatego nie rozpatruję konkretnego ujęcia jako dzieła artystycznego. wiecej pomocnych wskazowek , nie znam ARTYZMU, który sprzedaje się na poziomie 20-30-50 zł za sztukę. Można to nazwać rękodziełem, ale nie ARTYZMEM. Inna sprawa jest taka, że w Polsce mamy tylko kilku artystów z prawdziwego zdarzenia. Reszta fotografów to osoby z większym lub mniejszym zmysłem artystycznym, którzy mniej lub bardziej udolnie kopiują, miksują, inspirują się dziełami innych fotografów. Najczęściej „kopiują Pinteresta”. Ten facet to ma łeb! Z drugiej strony bardzo trudno być wyjątkowym, skoro liczba dostawców akcesoriów w Polsce jest ograniczona. Aliexpres został opanowany przez wszystkich, łącznie z klientami, a dostawa z zagranicy na razie zbyt droga.
Blog Joe'a Lifrieriego - arty­sty pla­styka i pro­gra­mi­sty z New Jersey. Jak przy­stało na arty­stę, jego blog jest małym dzie­łem sztuki. W tym przy­padku zawar­tość tre­ściowa bloga nie liczy się tak bar­dzo, jak jego wygląd, który naprawdę budzi sza­cu­nek dla autora. Weblog jest nie­zwy­kle przej­rzy­sty i przy­jemny dla oka (bar­dzo cie­ka­wie połą­czona kolorystyka).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *